___ مسیر امن مهاجرتی، با التبسم

درباره ما

AnyConv.com__Untitled design - 2023-04-15T131731.062

شرکت التبسم

شرکت التبسم با شماره ثبت رسمی 897967  یک شرکت مشاوره ویزا و مهاجرت می باشد و با 9 سال تجربه در زمینه مشاوره تخصصی ویزا واقع در دبی فعال است که طی سال ها فعالیت مستمر موفق به ورود به عرصه های تخصصی مختلفی شده است.

التبسم ، یک شرکت مهاجرتی معتبر و با سابقه است که در زمینه مهاجرت به کانادا، انگلیس، پولند، استرالیا ، امارات، امریکا ،نیوزیلند و دانمارک فعالیت می‌کند.

ما ارائه دهنده برنامه‌های مهاجرتی از طریق جاب آفر، استارتاپ، خرید بیزنس، توریستی و ثبت شرکت در کانادا هستیم. همچنین،در اخذ ویزاهای استارتاپ ها در انگلیس و فنلاند خدمات ارزنده ای را ارائه میدهیم .
شرکت التبسم همچنین در زمینه ویزای شینگن نیز خدمات متنوعی را ارائه میدهد.

ما باور داریم، در کوتاه ترین زمان ممکن با تکیه بر دانش روز می توانیم برای هر فرد یا خانواده مسیر امن مهاجرتی را تضمین کنیم.

AnyConv.com__Untitled design - 2023-04-15T014320.850

به چه علت آلتاباسم را انتخاب کنیم...؟

در خصوص بحث مهاجرت با توجه به وجود حساسیت ها و حیاتی بودن آن و همینطور به عنوان تصمیمی برای آینده شما و داستانی برای کل خانواده تان است که تجربه در این راه اولین حرف را می زند.

باعث افتخار است که اعلام کنیم، تیم حرفه ای و با تجربه ای را در آلتاباسم گرد هم آورده ایم که هر کدام سابقه ای در زمینه مهاجرت، تحصیل و کار در کشور هایی چون آمریکا، استرالیا، انگلیس، کانادا و … داشته و اکنون در کنار هم آماده ارائه مشاوره و خدمات مهاجرتی به شما عزیزان هستیم.

سابقه درخشان

موسسه مهاجرتی آلتاباسم از سابقه ای درخشان در خصوص فعالیت در زمینه مهاجرت بوده و همینطور دارای تعداد بیشماری پرونده موفق در سال می باشد.

مشاوره دقیق

همراهی علاقمندان و متقاضیان امور مهاجرت با مجموعه آلتاباسم در تمامی پلتفرم ها.

همراهی شما

فراهم بودن شرایط دریافت مشاوره مهاجرتی از متخصصین ما که در این زمینه خود از سابقه مهاجرت و زندگی در اکثر کشورهای جهان را برخوردار می باشند.

خدمات مشاوره توریستی

بخش گردشگری در زمینه صدور انواع دعوت‌نامه های معتبر و قابل استعلام در موارد توریستی، تجاری ٫ بازدید با هدف سرمایه‌گذاری، درمانی، سمینار و نمایشگاه فعال است. همچنین امکان برنامه‌ریزی سفرهای کوتاه مدت و بلندمدت، انواع تورهای اکونومی و VIP در مناسبت‌های مختلف با هر سطحی از بودجه و همچنین شخصی‌سازی تور بر اساس علایق و تعداد نفرات در تمامی کشورها از جمله خدمات بخش توریستی است.

شرکت بین المللی التبسم با بهره مندی از متخصصین امر حقوقی و مهاجرت در تمام کشورهای معتبر واستفاده از وکلای همان کشورها جهت ارائه خدمات نسبت به هر کشوری و همچنین در قسمت پذیرش و ویزا فعالیت کرده که همگی دارای پروانه و یا گواهینامه ی معتبر قانونی میباشند.

شرکت التبسم

شرکت التبسم با شماره ثبت رسمی 897967  یک شرکت مشاوره ویزا و مهاجرت می باشد و با 9 سال تجربه در زمینه مشاوره تخصصی ویزا واقع در دبی فعال است.

37a Baniyas Rd 12 Floors office twin tower-Deira-Dubai-United Arab Emirates

971567238336+

info@altabssum.com

AnyConv.com__Untitled design - 2023-04-14T211639.507

مشاوره سریع