درباره کانادا بدانید

درباره کانادا

کانادا به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی رتبه بندی می شود.

کانادا با وسعتی بیش از 10 میلیون کیلومتر مربع، دهمین اقتصاد بزرگ جهان است. کانادا عضو محترم سازمان های مختلف جهانی مانند گروه هشت (G8) و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) است. این کشور همچنین به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورها به حساب می آید. این کشور مرزهای خود را از اقیانوس اطلس تا سواحل اقیانوس آرام دارد.

کانادا به غیر از شهرهای بسیار توسعه یافته، سبک زندگی شگفت انگیز، مناظر و مناظر باورنکردنی، و فرهنگ متنوع و پر جنب و جوش، دارای نرخ بالای توسعه اقتصادی است. کانادا دومین کشور بزرگ جهان با زیستگاه حیات وحش خیره کننده، پارک های زیبا، کوه های راکی، آبشارها است که معروف ترین آنها آبشار نیاگارا، کبک قدیم، برج های بلند، مکان های تاریخی و استراحتگاه های اسکی خیره کننده است.

حقایق کلیدی در مورد کانادا

  • پایتخت: اتاوا
  • حکومت: سلطنت فدرال، سلطنت مشروطه، نظام پارلمانی
  • واحد پول: CAD
  • کد شماره گیری: 001
  • جمعیت: 34.88 میلیون نفر
  • استان ها: کبک، انتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا، اسکوشیا، بیشتر

__فرم زیر را پر کنید

ارزیابی واجد شرایط بودن رایگان

مهاجرت کانادا

اقامت دائم

اقامت دائم

مجوز کار

مجوز کار

مجوز تحصیل

مجوز تحصیل

ویزای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری

بازید ویزا

بازید ویزا

ویزای ازدواج

ویزای ازدواج

شرکت التبسم با شماره ثبت رسمی 897967  یک شرکت مشاوره ویزا و مهاجرت می باشد و با 9 سال تجربه در زمینه مشاوره تخصصی ویزا واقع در دبی فعال است که طی سال ها فعالیت مستمر موفق به ورود به عرصه های تخصصی مختلفی شده است که در ادامه به ‌اختصار شرح داده می‌شوند.

__کانادایی

ویزا

خدمات

دولت کانادا تمهیدات مختلفی را برای تسهیل ورود مهاجران به کشورشان در نظر گرفته است. مهاجران ممکن است تحت برنامه های مختلفی مانند ویزای تجاری مانند ویزای PNP، ویزای کارگر ماهر کبک و برنامه مهارت فدرال وارد کانادا شوند. RCIC و تیم ما در کمک به متقاضیان در فرآیند مهاجرت به کانادا با نرخ بالای تبدیل درخواست ها به ویزاهای معتبر متخصص هستند. ما از طریق تجربه خود، تفاوت های ظریف را در ارائه درخواست های ویزای کانادا به کار گرفته ایم تا تجربه ای بدون دردسر را برای شما فراهم کنیم. اقامت دائم را می توان از طریق این ویزاها به دست آورد.