درباره آلمان بدانید

درباره آلمان

سیستم آموزشی تا حد زیادی توسط دولت نگهداری می شود و برنامه های بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در دسترس است.

آلمان با مناظر طبیعی و تاریخ فرهنگی خود یکی از مقاصد مورد علاقه افرادی است که می خواهند مطالعه کنند، کار کنند یا از تعطیلات لذت ببرند.

آلمان در صدر فهرست کشورهایی است که بهترین تعادل بین کار و زندگی را دارند زیرا تعداد ساعات کاری در آلمان با بهره وری بالا کمتر است. سیستم آموزشی از کیفیت بالایی برخوردار است و با سیستم آموزشی سایر کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده آمریکا و انگلستان مطابقت دارد.

حقایق کلیدی در مورد آلمان

مردم در آلمان دوستانه هستند و عمیقاً در فرهنگ ریشه دارند و به طور همزمان دارای لمس مدرنیزاسیون چند فرهنگی هستند. حمل و نقل عمومی فوق العاده است و مکان های شلوغ نادر است. مکان‌های توریستی مختلف مانند صخره‌های کمرنگ، آلپ‌های باواریا، قلعه افسانه‌ای نهایی، جنگل سیاه، دروازه براندنبورگ برلین، کلیسای جامع کلن (Kölner Dom)، سرزمین عجایب کوچک، دره راین، بندر هامبورگ و جزیره موزه برلین گردشگران را از همه جا جذب می‌کند. در سراسر جهان.

__فرم زیر را پر کنید

ارزیابی واجد شرایط بودن رایگان

مهاجرت آلمان

مجوز کار

ویزای تحصیلی

جویای کار

بازید ویزا

__آلمان

ویزا

خدمات

آلمان در رتبه ششم در فهرست بزرگترین کشورهای اروپا قرار دارد. اتباع کشورهای اتحادیه اروپا برای سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیازی به مجوز یا ویزای خاصی ندارند. با این حال، افراد غیر اتحادیه اروپا برای ورود به کشورهای اتحادیه اروپا باید ویزا دریافت کنند. دولت آلمان انواع مختلفی از ویزاها را برای مقاصد مختلف صادر می کند. RCIC مشاوران مجربی دارد که در ارائه اطلاعات دقیق، قابل اعتماد و منصفانه، روند درخواست، مدارک مورد نیاز و معیارهای واجد شرایط بودن برای این ویزاهای مختلف کمک می کنند. اگر می خواهید برای هر هدفی از آلمان دیدن کنید، چه برای یک ملاقات یا برای لذت بردن از کشور، ویزای بازدید الزامی است. برای افرادی که مایل به کار در آلمان هستند، ویزای جستجوی کار و ویزای کار صادر می شود.
ویزای جستجوی کار برای افرادی است که می خواهند در آلمان کار پیدا کنند و به مدت 6 ماه داده می شود. ویزای کار برای افرادی صادر می شود که قصد کار و اقامت در آلمان را دارند. ویزای مجوز تحصیل برای تحصیل در آلمان چه در مدارس و چه در کالج ها صادر می شود.