درباره نیوزیلند بدانید

درباره نیوزیلند

نیوزلند که در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است، یک اقتصاد توسعه یافته از نظر کیفیت زندگی، سلامت شهروندان، استانداردهای آموزشی و گشت و گذار طبیعی است. بخش خدمات سهم اصلی در تولید ناخالص داخلی است و پس از آن بخش صنعت و کشاورزی. گردشگری همچنین منبع درآمد مهمی است زیرا میلیون ها گردشگر برای لذت بردن از تعطیلات به نیوزیلند سفر می کنند. پایتخت نیوزلند ولینگتون است و بزرگترین شهر آن اوکلند است.

درآمد سرانه این کشور بالاست و واحد پول آن دلار نیوزلند است.

 این کشور به دلیل 80 میلیون سال انزوای جغرافیایی، مرکز گونه های متمایز گیاهی و جانوری است. نیوزلند نیز دارای نقاط مختلف گردشگری جذاب است. اکثر ساکنان این کشور از کشورهای بریتانیا، ایتالیا، آلمان و کشورهای اسکاندیناوی مهاجرت کرده اند. انگلیسی زبان رسمی است که اکثریت مردم به آن صحبت می کنند در حالی که زبان مائوری نیز یک زبان رسمی است که عموماً در زمینه قانونی استفاده می شود

__فرم زیر را پر کنید

ارزیابی واجد شرایط بودن رایگان

مهاجرت نیوزلند

اقامت دائم

مجوز کار

مجوز تحصیل

بازید ویزا

ویزای سرمایه گذاری

__نیوزیلند

ویزا

خدمات

برای ورود به نیوزلند برای هر هدفی، افراد کشورهای دیگر، به استثنای معدود، نیاز به ویزا دارند. ورود ممکن است به دلیل اهداف مختلفی مانند مطالعه، ملاقات کاری، ملاقات با یکی از اقوام، سرمایه گذاری در نیوزلند و لذت بردن از مناظر این کشور باشد. انواع مختلف ویزا برای اهداف مختلف با اعتبار و شرایط متفاوت صادر می شود. برای اقامت دائم در نیوزیلند، ویزای اقامت دائم مورد نیاز است و سایر ویزاهای صادر شده نیز ممکن است با کمک به دریافت ویزای اقامت دائم، به افرادی که به طور دائم در نیوزیلند اقامت دارند کمک کند. اگر دانشجویی بخواهد در یکی از دانشگاه های نیوزلند تحصیل کند باید مجوز تحصیل بگیرد. دانشجو باید مدرک تحصیلی لازم را داشته باشد و منابع مالی کافی برای پرداخت هزینه زندگی و شهریه داشته باشد. برای سرمایه گذاری در نیوزلند ویزای سرمایه گذار رده 1 و سرمایه گذار 2 با شرایط متفاوتی صادر می شود. برای بازدید از نیوزلند، برای مدت کوتاهتر، ویزای بازدید الزامی است.