درباره آمریکا بدانید

درباره آمریکا

واحد پول این کشور دلار آمریکا و زبان گفتاری آن انگلیسی است.

ایالات متحده آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان از نظر تولید ناخالص داخلی اسمی است و رتبه دوم را در فهرست کشورهایی با برابری قدرت خرید بالا دارد.

اگرچه این کشور تنها 4 درصد از جمعیت جهان را دارد، اما 31 درصد از کل ثروت جهان را در اختیار دارد. این کشور بزرگترین واردکننده جهان و دارای رتبه بالایی در زمینه اجتماعی و اقتصادی است. پایتخت این کشور واشنگتن دی سی و بزرگترین شهر آن شهر نیویورک است.

حقایق کلیدی در مورد آمریکا

بیش از نیمی از 10 دانشگاه برتر جهان در ایالات متحده آمریکا واقع شده اند. سیستم مراقبت های بهداشتی این کشور بسیار توسعه یافته است و بیشتر نوآوری ها در علوم پزشکی در ایالات متحده اتفاق افتاده است. ایالات متحده خانه سنت ها، فرهنگ ها و ارزش های مختلف است. مناظر مختلف شگفت انگیز و افسانه ای در ایالات متحده آمریکا گردشگران را از سراسر جهان جذب می کند.

__فرم زیر را پر کنید

ارزیابی واجد شرایط بودن رایگان

مهاجرت آمریکا

مجوز کار

ویزای تحصیلی

ویزای سرمایه گذاری

بازید ویزا

ویزای ازدواج / نامزد

__آمریکا

ویزا

خدمات

طبق طبقه‌بندی غیرمهاجر E-2، تبعه یک کشور معاهده (کشوری که معاهده تجارت و ناوبری با ایالات متحده دارد) مجاز به ورود به ایالات متحده است، مشروط بر اینکه مبلغ قابل توجهی را در یک تجارت ایالات متحده سرمایه‌گذاری کند. برای تسریع ایجاد شغل و سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران خارجی با مفهومی برای بهبود اقتصاد ایالات متحده، کنگره در سال 1990 برنامه “EB-5” را که یک برنامه سرمایه گذار مهاجر است، طراحی کرد. این برنامه در حال حاضر توسط USCIS اداره می شود. دولت ایالات متحده ویزای B-1 را برای افرادی صادر می کند که برای مقاصد تجاری به طور موقت به ایالات متحده سفر می کنند. RCIC، یک نهاد نظارتی مهاجرت، اطلاعات گسترده ای در مورد ویزای سرمایه گذار/مهاجرت ارائه می دهد و مشتریان را در طول فرآیند درخواست با نهایت صداقت و شفافیت هدایت می کند.