درباره استرالیا بدانید

درباره استرالیا

پایتخت استرالیا کانبرا و بزرگترین شهر آن سیدنی است.

استرالیا به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین مقاصد برای اکثریت مهاجران است. این قاره به دلیل رشد سریع اقتصاد و فرصت‌های شغلی فراوان، شاهد افزایش نرخ مهاجران سال به سال بوده است. آب و هوای استرالیا فوق‌العاده است و مکان‌های گردشگری دیدنی آن نیز فوق‌العاده است.

این کشور یک سبک زندگی با استاندارد بالا همراه با امنیت ارائه می کند. سیستم آموزشی بسیار توسعه یافته است و اکثر دانشگاه ها جزو بهترین های جهان هستند. علاوه بر این، این کشور به مهاجران به عنوان مسئولیت خود نگاه نمی کند، بلکه آنها دارایی هایی هستند که باعث افزایش بهره وری و کمک به توسعه اقتصادی این کشور می شوند.

حقایق کلیدی در مورد استرالیا

زبان رسمی این کشور انگلیسی است. جمعیت در سال 2016 تقریباً 23 میلیون نفر با تراکم جمعیت 3.3 در هر کیلومتر مربع بود. واحد پول استرالیا دلار است و آب و هوای استرالیا از چهار فصل تشکیل شده است. ایالت های شمالی استرالیا گرم تر از ایالت های جنوبی هستند و ایالت های دوم زمستان های خنکی را تجربه می کنند. بازدیدکنندگان می توانند از بارش برف در مکان های مختلف در زمستان لذت ببرند. استراحتگاه معروف استرالیا در هنگام بارش برف فرصت اسکی را فراهم می کند.

__فرم زیر را پر کنید

ارزیابی واجد شرایط بودن رایگان

مهاجرت استرالیا

اقامت دائم

مجوز کار

مجوز تحصیل / ویزا

ویزای سرمایه گذاری

بازید ویزا

ویزای ازدواج

__ هشدار ایمنی تقلب

RCIC هیچ شعبه ای ندارد و به هیچ فرد یا شرکت مهاجرتی اجازه ارائه اطلاعات از طرف آنها را نمی دهد. قبل از هر گونه خدمات مهاجرتی باید صحت آن را بررسی کنید.

__استرالیایی

ویزا

خدمات

با یک سیاست مهاجرتی بدون تبعیض، استرالیا به یک نقطه داغ برای مهاجرت کارگران ماهر و افراد تجاری تبدیل شده است. تخمین زده می شود که بیش از 7 میلیون نفر برای داشتن سبک زندگی بهتر، بهبود دیدگاه های تجاری و دریافت آموزش با کیفیت به استرالیا مهاجرت کرده اند. عوامل مختلفی باعث افزایش تعداد مهاجران در استرالیا شده است. برخی از عوامل رشد سریع اقتصاد، آلودگی کم است. تراکم کم جمعیت، مزایای تامین اجتماعی، محوطه سازی زیبا، استانداردهای زندگی بالا، و ظاهر شهرهای مختلف استرالیا مانند سیدنی، ملبورن و پرث، در لیست برترین مکان های پر جنب و جوش در جهان است. آب و هوا در استرالیا عالی است و یک سال به چهار فصل تقسیم می شود