درباره دانمارک بدانید

درباره دانمارک

پایتخت دانمارک کپنهاگ و واحد پول آن کرون دانمارک است.

دانمارک کشوری پیشرفته و مدرن با استانداردهای زندگی بالا است. این کشور برای افرادی که مایلند برای تحصیل یا کار در دانمارک زندگی کنند امن است.

دانمارک یک کشور توسعه یافته اقتصادی با میراث فرهنگی و تاریخی غنی است. این کشور تقریباً در همه جنبه ها مانند آموزش، سلامت شهروندان، بهره وری و امنیت ملی رشد قابل توجهی را به ثبت رسانده است.

حقایق کلیدی در مورد دانمارک

این کشور از سطح بالایی از برابری درآمد برخوردار است و درآمد سرانه بالایی دارد. این کشور دارای نرخ بسیار پایین فساد و دارای حکومت دموکراتیک است. سیستم آموزشی تا حد زیادی توسط دولت تنظیم می شود و هیچ شهریه ای برای دانش آموزان دانمارکی وجود ندارد. هر ساله تعداد زیادی از گردشگران از دانمارک دیدن می کنند تا از زیبایی های طبیعی و سبک زندگی مجلل لذت ببرند. سیستم حمل و نقل در دانمارک با شبکه های راه آهن خوب، بزرگراه ها و مسیرهای دوچرخه سواری عالی است. مکان‌های توریستی دانمارک شامل باغ‌های تیوولی، موزه ملی دانمارک، کاخ کریستینسبرگ، خانه لگو و پل اورسوند است.

__فرم زیر را پر کنید

ارزیابی واجد شرایط بودن رایگان

مهاجرت دانمارک

مجوز کار

ویزای تحصیلی

بازید ویزا

__دانمارک

ویزا

خدمات

اکثر افرادی که به دانمارک می آیند برای ورود به این کشور نیاز به ویزای معتبر دارند. ورود ممکن است برای اهداف مختلف باشد و انواع مختلفی از ویزاها با توجه به هدف صادر می شود. اگر دانشجویی بخواهد در یکی از دانشگاه های دانمارک تحصیل کند، ویزای مجوز تحصیلی لازم است در حالی که افرادی که برای جلسات کاری، ملاقات با اقوام یا اهداف گردشگری از دانمارک بازدید می کنند، باید ویزای بازدید دریافت کنند. ویزای بازدید دارای محدودیت زمانی 3 ماهه است.
برای کار در دانمارک، مجوز کار مورد نیاز است. انواع مختلفی از مجوزهای کار بر اساس دسته بندی صادر می شود. دسته بندی های مختلفی شامل لیست مثبت دانمارکی، طرح محدودیت پرداخت، طرح شرکتی به کارمندان یک شرکت خارج از دانمارک اجازه می دهد تا به شرکت تابعه دانمارکی منتقل شوند، و طرح کارت سبز دانمارکی. RCIC در ارائه اطلاعات دقیق مربوط به ویزاهای مورد نیاز برای ورود به دانمارک متخصص است.